Nasza firma.

Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Columbus Mckinnon Corporation.

S Jednostr Kat

 W urządzeniach tych suw roboczy odbywa się tylko w jednym kierunku. Siłowniki tego rodzaju wymagają wymuszenia powrotu tłoka do pozycji wyjściowej oraz usunięcia z komory roboczej cieczy. Polecamy siłowniki uniwersalne, siłowniki o niskiej zabudowie, siłowniki przelotowe, wysokotonażowe i inne.

S Dwustr Kat

W urządzeniach tych suw roboczy odbywa się w dwóch kierunkach. Polecamy siłowniki uniwersalne, siłowniki przelotowe, wysokotonażowe i inne.

 

Pompy 700 Kat

Pompy ręczne są łatwe w obsłudze i pracują niezależnie od zewnętrznych źródeł energii. W zależności od typu mogą współpracować z siłownikami jedno i dwustronnego działania.

 

Pompy 700 Kat

Lekkie i jednocześnie wydajne pompy przeznaczone do różnego rodzaju prac produkcyjnych, remontowych i naprawczych. W zależności od typu mogą współpracować z siłownikami jedno i dwustronnego działania.

 

Prasa Kat

Uniwersalne prasy warsztatowe typ stosowane mogą być do różnego rodzaju prac naprawczych i montażowych. Dostarczane urządzenia są gotowe do pracy, posiadając wszystkie niezbędne elementy.

 

akcesoria kat

 Szeroka oferta osprzętu i urządzeń uzupełniających ofertę hydrauliki. Między innymi przewody hydrauliczne, manometry, zawory i rozdzielacze oraz akcesoria do siłowników.

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności