Nasza firma.

Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Columbus Mckinnon Corporation.

Montaż u klienta

W szerokiej gamie usług znajduje się montaż naszych produktów, przeprowadzany przez grupę kompetentnych i doświadczonych specjalistów. Każdy montaż uzgadniany jest indywidualnie, przeprowadzany szybko i możliwie bezproblemowo w miejscu wskazanym przez klienta. Nasze służby techniczne oferują fachową pomoc bezpośrednio podczas montażu, sprawdzając istotne warunki lokalizacyjne. Przed każdą usługą wysyłamy do klienta ankietę przedmontażową w celu sprawdzenia założeń lokalizacyjnych.

 

Rejestracja UDT

Aby maksymalnie szybko umożliwić klientom użytkowanie zakupionych urządzeń oferujemy odbiór urządzeń przez Urząd Dozoru Technicznego. Dzięki temu rejestracja UDT przebiega bezproblemowo, a klient odciążony jest od zbędnych formalności. Przy zamawianiu towarów zapytaj o UDT.

 

Serwis

Firma Columbus McKinnon Polska Sp. z o. o. dysponuje profesjonalnym serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. W naszym bardzo dobrze wyposażonym warsztacie w Plewiskach przeprowadzamy naprawy naszych produktów. Wszystkie urządzenia - po przeprowadzonej naprawie - są testowane na specjalistycznych stanowiskach testowych. Posiadamy magazyn oryginalnych części zamiennych, dzięki czemu jesteśmy sprawnie efektywnie przeprowadzić każdy serwis. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów z uprawnieniem konserwatora UDT. Jesteśmy pewni, że będą w stanie zaoferować pomoc i przeprowadzić diagnozę.

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności