Nasza firma.

Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Columbus Mckinnon Corporation.

Witamy serdecznie!

W chwili, kiedy ludzka siła fizyczna okazuje się niewystarczająca, aby podnieś ciężar lub go przemieścić, rozpoczyna się zadanie dla Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o.. Łącząc wypracowaną technikę, sprawdzone bezpieczeństwo oraz inteligentne rozwiązania systemowe, przyczyniamy się ułatwienia pracy oraz zwiększenia bezpieczeństwa. Jesteśmy filią światowego lidera w zakresie techniki urządzeń dźwignicowych – grupy Columbus Mckinnon z siedzibą w USA. CMCO prowadzi prace rozwojowe i produkcyjne w wielu krajach na świecie, między innymi w Niemczech i Polsce. Działanie grupy obejmuje pełen zakres rozwojowy, produkcyjny oraz serwisowy. Nasza ciągle rosnąca oferta produktów oraz usług obejmuje: urządzenia dźwignicowe i przeładunkowe, transport bliski, technikę napędów śrubowych, technikę podnoszenia pojazdów szynowych oraz technikę estradową. Oferujemy zarówno rozwiązania standardowe jak i indywidualne, które są stosowane w przemyśle, budownictwie, logistyce oraz w procesach produkcyjnych. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie naszej firmy wykonane są w standardzie jakościowym DIN EN ISO 9001.

Nasza misja

Misją Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o. jest dostarczanie sprawdzonych i solidnych rozwiązań, niezawodnie poprawiających jakość, komfort oraz bezpieczeństwo pracy w firmach naszych klientów. Nieustannie podnosimy własne kwalifikacje, wykorzystując jednocześnie wiedzę i umiejętności zdobyte w toku dotychczasowego doświadczenia. Nasza firma powstała by zapewnić polskim przedsiębiorcom profesjonalne i kompleksowe wsparcie. Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o. oferuje zarówno wykonania indywidualne, jak i standardowe. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w przemyśle, budownictwie, logistyce, a także procesach produkcyjnych.

Nasza pozycja

Bogate doświadczenie w branży urządzeń dźwignicowych szybko usytuowało nas na pozycji niekwestionowanego lidera w naszym kraju. Urządzenia dźwignicowe i platformy hydrauliczne naszej produkcji są eksportowane do większości krajów europejskich, przede wszystkim na rynek szwajcarski oraz niemiecki. Polscy klienci doceniają zarówno kompleksowość świadczonych przez nas usług, indywidualne podejście do każdego projektu, jak też przejawiający się w naszej pracy najwyższy poziom profesjonalizmu.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

wuppertal
Wizualizacja nowej siedziby Columbus McKinnon w Wuppertal.

 

 

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności